Laipni lūgti!

Tridens – kvalificēts, pieredzējis izplatītājs, kas savu vēsturi veido kopš 1988. gada. Uzņēmums darbojas visās trijās Baltijas valstīs: Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, un ir bijis uzticams partneris saviem vērtīgajiem klientiem, piegādātājiem, darbiniekiem un visai kopienai.

Mūsu stāsts ...

Pirmajā acu mirklī Tridens saistība ar jūru var izskatīties neparasti, bet, izzinot šo stāstu, tā šķiet pašsaprotama.

Pirms Tridens dibināšanas, uzņēmuma dibinātājs Juho Ojasoo bija profesionāls jūrnieks, kas apceļoja visu pasauli. Dažādu valstu un salu apmeklēšana viņam bija ikdienas dzīves pieredze. Atgriežoties mājās – viņš atgriezās Tallinā, Igaunijas galvaspilsētā. Pilsēta elpo un dzīvo jūras paspārnē un jūrniecībā kopš tās dibināšanas un jau simtiem gadu tā ir kalpojusi par ostu. Jūra ir tā, kas Tallinu padara par Tallinu.

 

... un simbols

Tas ir tikai dabiski, ka stilizētais trijžuburs kalpo kā kompānijas logo. Trīsvirzienu šķēps ir Poseidona jeb Neptūna, jūras Dieva klasiskajā mitoloģijā, ierocis. Leģenda vēsta, ka Poseidons savu trijžuburu ieroci iedūra klintī, liekot parādīties jūrai. Šodien šiem trim asmeņiem ir jauna nozīme. Tie simbolizē trīs galvenās uzņēmuma stiprās puses – mārketingu, pārdošanu un izplatīšanu.

Kāpēc “Tridens” un nevis “Trident”? Saskaņā ar Juho kunga ideju, Tridens vārda rakstība un izruna nāk no oriģināla latīņu vārda, savukārt “trident” ir tikai atvasināta angļu valodas versija.

Jūras brīvība. Viļņa spēks.

Šie spēki jau no paša sākuma ir bijuši Tridens idejas mugurkauls.